Ласкаво просимо до djkennymac.com

HOMEХТО МИ | ПРОЕКТИ | ПОСЛУГИ | ДЕМО | МУЗІНФО | ГРУПИ | ПРЕСА | ФОТО | АНГЛ.ШКОЛА | МАГАЗИН | ГОСТЬОВА | ФОРУМКОНТАКТИ

English version
:: Преса про нас: "What's On" ::

 

 

Завітайте на

MY ENGLISH FORUM !

HOT!

Вчимося разом
з носіями англійської мови!!!

 

МУЗИЧНИЙ ФОРУМ!
ENTER ТУТ!
FORUM

Дружні сайти:

Пиши українською

 

Ken Laymance-DJ Kenny Mac
На дивані з Heavy Metal DJ... ...Kenny Mac

Chris Simon, кореспондент WHAT'S ON
Лютий 2003

     Він - гучний, він - динамічний, він – американець та в радіоефірі Києва, Дніпропетровська та Херсона. Він – Kenny Mac, чия програма “Англійська година” стає все популярнішою і, в той же час, представляє українцям все більше та більше альтернативної музики зі всього світу.
     Серед експатріантів, які знайшли свій шлях в українську столицю самі, а не за наказом мультинаціональних чи державних місій, Kenny Mac прибув влітку 1996 року просто від зацікавленості. Він завжди був зачарований Радянським Союзом, а після розпаду в 1991р., його зацікавленість досягла свого піку. Він відчув особливе тяжіння до Києва, тому що Київ був відомий як “ненька” міст руських. “Я подумав, що це було б часом для нового старту! Я приїхав до Києва, тому що щось тягнуло мене сюди. По приїзді, в той час, коли я стояв на головній площі міста, я подумав: “Як чудово. Мені це подобається!”
     Kenny Mac, чиє справжнє ім’я Кеннет Ламанс, вирішив, що це місце є для нього! “Люди були дуже зацікавлені в мені, як в американцеві, вони відчували інформаційний голод та, розмовляючи зі мною, усмоктували все, як губка. В той же час, що вразило мене, так це те, що я зміг побачити тут потенціал.” Декілька років Kenny Mac працював консультантом та асистентом своїх друзів в їхніх бізнес починаннях.
    Він ще не знав це в той час, але поїздка додому в Лос Анжелес у 2001, змінила його життя та змінила радіозвички тисяч молодих радіослухачів Києва та України.
    “Я зустрівся з моїм добрим приятелем, який входить до складу рок групи під назвою “United State”, та розповів йому, що Україна має десятки тисяч рок фанатів. Але в країні дуже слабке постачання якісного Рок’н’Ролу, і тепер якраз той час, коли можна виправити цю ситуацію,” – каже Kenny Mac.
    Таким чином, після повернення до України, озброєний CD диском свого приятеля, він почав відвідувати багато радіостанцій Києва. “Одна невелика радіостанція почала його грати, але інші станції казали, що вони будуть грати, якщо ми їм заплатимо,”- розповідає він. І десь в процесі цього, у нас виникла ідея створити нашу програму,”- каже Kenny Mac.
    Power FM була однією з радіостанцій, куди він прийшов зі своєю ідеєю. “Менеджер був справжнім “рок фаном” та одразу ж попрохав нас не показувати нікому іншому нашу програму, поки він вирішить всі деталі. Ми почали транслювати дві годинні програми по середах та суботах. Популярність росла, і тепер ми також у Дніпропетровську та Херсоні, з планами розширити нашу мережу з радіостанціями Донецька, Харкова та Сімферополя.
     "Ми фіналізуємо наші угоди з національними спонсорами, і, коли це буде завершено, ми почнемо транслювати нашу програму також на інших радіостанціях в інших містах,”-говорить Kenny Mac.
     Kenny Mac, який працює з чарівною друзякою Оленою, розповідає, що він був шокований прийомом. Він провів неофіційне опитування серед молодих людей в місті і виявив, що більше людей таких, які знали про програму, аніж тих, хто не знав.

     “Коли ми почали вперше, мені було цікаво, як ми будемо прийняті, бо ми граємо важкувату музику, і я перший американський DJ на радіо в колишньому Радянському Союзі,” – каже він. Шоу іде в запису, що дає можливість Kenny Mac та Cо. блукати містом під час трансляції програми та оцінювати реакцію людей на програму!
     “В гастрономі в центрі міста в гучномовцях лунало Power FM, і ми спостерігали за людьми, тож під час "переходів" між піснями, коли я оголошував наступні композиції на англійській, ми бачили, як голови слухачів тягнулись до гучномовців, намагаючись почути англійську,”- каже він.
     Серед різноманітної важкої музики зі всього світу, Kenny Mac та Cо. вкраплюють в шоу невеличкі фрагменти інформації та особливі розважальні сегменти. Так, однією з таких міні особливостей є так звана “Англійська, якій не навчать у школі”. Фактично, це швидкий урок з англійського сленгу. Нещодавно, він висвітлював англійське сленгове слово “Dork”, де Олена перекладає, що воно означає “телепень”, “йолоп” чи “бовдур”. Швидкий урок супроводжується гумористичною піснею, в якій далі тлумачиться використання колоритного слова “Dork”
     “Це дуже цікава, але нелегка задача,” - говорить Kenny Mac. “Створення однієї годинної програми забирає три дні, але результат спрямований на те, щоб задовольнити наших слухачів, зробити якісне шоу,”- каже він.
     Привабливість для слухачів та якість – це ті два аспекти, які ведуть “Англійську годину” Kenny Mac до національного синдикату, першу англійську музичну радіопрограму в колишньому Радянському Союзі. Ми шукаємо національних спонсорів ala Kasey Kasem, і в нашому проекті дуже зацікавлені деякі великі компанії, але вони хотіли, щоб ми зачекали до початку року, коли вони будуть формувати новий бюджет. Тож, цей перший квартал буде ключовим,” - каже Kenny Mac.
     Як популярна програма? “В програмі ми представили наш електронний адрес, і ми отримуємо багато подяк за те, що “приносимо життя на радіо”. Інші кажуть такі речі, як: ”я та мої друзі слухаємо програму “Англійська година”, і наші роти широко відкриваються від задоволення свіжим музичним міксом”, - каже Kenny Mac. В Херсоні, де наше шоу охоплює всю область на “Авторадіо 105.6FM”, менеджер радіостанції провела опит: було відкрито дві телефонні лінії, одна була для тих, кому програма подобається, а інша - для тих, хто проти. Під час першої трансляції програми (на протязї однієї години) було зареєстровано 84 дзвінка: 70 – за, 14 – проти.

     "Ми почали цю программу з однією простою обіцянкою: приносити нашим слухачам свіжу нову альтернативну музику, яку вони ще ніколи ніде не чули, і люди цінують той факт, що ми дотримуємо свою обіцянку”, - говорить Kenny Mac.

  Укра?нськ_ 100x100

 

Наші партнери:

Im Translator, Online translator, spell checker, virtual keyboard, cyrillic decoder

 


HOMEХТО МИ | ПРОЕКТИ | ПОСЛУГИ | ДЕМО | МУЗІНФО | ГРУПИ | ПРЕСА | ФОТО | АНГЛ.ШКОЛА | МАГАЗИН ТЕКСТИ | ГОСТЬОВА | ФОРУМ | КОНТАКТИ | LINKS
 

© djkennymac.com - Всі права застережені. Будь ласка, з усіх питань звертайтесь до нас

Privacy Policy I Sitemap I eLinks

META-Ukraine  Rambler's Top100       Ukrainian PortAl        


Українська Банерна Мережа